Rozcestník

Zastřešení bazénů

Zastřešení bazénu

Zastřešení bazénů je poměrně frekventovaným slovem. Nejedná se však o sezonní výstřelek a pouze elegantní kryt vodní plochy. Zastřešení za vás velmi jednoduše vyřeší několik důležitých úkolů v provozu a údržbě a ušetří vám náklady.

 

Bajkal_G03_01_03

Koupání i v nepříznivém počasí

Výrazně prodloužíte koupací sezonu, a to dokonce až o několik měsíců. Kryt celé plochy vytvoří skleníkový efekt, který dokáže prohřát a následně i udržet teplotu vody až o 7 stupňů teplejší. Ušetříte náklady za ohřev vody. Zastřešení zároveň funguje jako ochrana vůči nepřízni počasí. I v chladném létě, dešti nebo větru jste chránění v závětří a můžete si užívat relaxaci i sport v příjemně teplé vodě.

Jednodušší údržba

Velmi důležitý je i efekt ochrany před nečistotami. Údržba bazénu bude rychlejší, vyhnete se sběru spadaného listí, pylu a prachu. I kvalita vody se znatelně zlepší a nebude nutné tolik zatěžovat filtrační systém či doplňovat chemii. Neméně důležitá je i funkce ochrany před nechtěným pádem. Zvláště rodiny s malými dětmi nebo domácími mazlíčky ocení klid a jistotu bezpečně uzavřené vodní plochy.

Zastřešení bazénů také pomáhá při zazimování. Kryt bazénů působí nerušivě, dobře splyne s konceptem jakékoli zahrady i domu a vám výrazně ušetří čas s údržbou i přípravou bazénu k běžnému provozu.

Současný trh nabízí mnoho zajímavých konstrukčních variant. Typ zastřešení je řešený podle velikosti a modelu bazénu, ale i podle vaší náročnosti. Můžete volit různé výšky, tvary i barvu krycích panelů, způsob uzavírání nebo možnosti posunu a skládání jednotlivých dílů do sebe. Rádi vám přiblížíme jednotlivé varianty. Součástí naší práce je nejen výstavba bazénů, ale i odborné poradenství. Na základě letitých zkušeností vám pomůžeme vybrat ideální řešení zastřešení na jakýkoli bazén.

Slapy_G01_01_01