Rozcestník

Speciální nabídka bazénů

Necestujte za letní pohodou

Vychutnejte si letní pohodu, užijte si koupání ve vlastním bazénu. Za vodou už nemusíte cestovat do přeplněného aquaparku. Vytvořte si vlastní vodní lázně přímo před vaším domem!
Naše nabídka soustřeďuje skutečně zajímavé modely a jsme si jisti, že si u nás vyberou i velmi nároční zákazníci. Mezi naše dodavatele patří i přední český výrobce laminátových kompozitních bazénů společnost Balarepo. Veškeré nabízené modely jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s vysokou odolností vůči mechanickému poškození, UV záření i stárnutí. Pomůžeme vám najít ideální typ bazénu včetně kompletního příslušenství přesně podle vašich představ. Součástí dodání může být i zastřešení opět v mnoha variantách zpracování.

Bazén i vybavení na míru

Naše modelová řada představuje bazény v rozsahu plochy od 3 x 2 m po 11 x 4 m. Standardní barva vany bazénu je modrá, zajímavou variantou je i perleťový efekt. Váš bazén dokonale zapadne do koncepce vaší zahrady i domu. Bazén není jen místem pro letní dovádění malých dětí. I dospělí si mohou dopřát pohodu, věnovat se kondičnímu plavání, rehabilitaci a masáži. Vodní plocha s elegantním zastřešením dokonale doplní vaši zahradu a rozšíří možnosti relaxace.
Kromě pevného portfolia bazénů a prací vám nabízíme i odborné poradenství. Pokud vás zaujal bazén jiného výrobce, rádi vám pomůžeme vyřešit veškeré komponenty a technologii zapojení. Převezmeme realizaci instalace zvoleného modelu od přípravných výkopových prací, převezení vany, montáže technologií a finálních úprav. Na veškeré odborné práce poskytujeme záruku. Své služby vám nabízíme v jakémkoli rozsahu.

Ušetříme váš čas, peníze i prostor

Podle individuálního zadání pro vás vytvoříme kalkulaci. Zahrneme veškeré požadavky pro technologie ohřevu a úpravy vody, zastřešení, doplňků a obložení okolí bazénu. Stavební práce vždy plánujeme tak, aby na sebe jednotlivé kroky plynule navazovaly a nedocházelo ke zbytečným časovým průtahům ani k navyšování rozpočtu. Vždy poskytujeme kompletní služby na profesionální úrovni. Dbáme i na úsporu vašich prostředků, vždy se budeme snažit najít pro vás řešení s ohledem i na úsporu provozu a jednoduchost údržby. Často zařazujeme speciální akční nabídky i pro kompletní instalace.

Victoria

Oboustranné rohové schodiště šetří i tak velkorysý prostor obdélníkového bazénu. Schody jsou prakticky spojené relaxační lavicí s možností o doplnění perličkovou lázní nebo hydromasáží. Bazén je vhodný pro letní režim rodin s dětmi, ale i relaxaci a kondiční plavání dospělých.

 

Délka 7,40 m
Šířka 3,60 m
Hloubka 1,50 m
Petr L.3
Orl°k_G03_01_02

Orlík

Osmimetrový bazén Orlík je ideálním prostorem pro kondiční plavání, vodní zábavu, ale i relaxaci. Pohodlné schodiště pomalu sestupuje do hloubky a nabízí možnost nejen bezpečného vstupu, ale i posezení a relaxace.

 

Délka 7,90 m
Šířka 3,30 m
Hloubka 1,45 m

Slapy

Bazén střední velikosti využívá dokonale zkoseného tvaru schodiště. Schody vás pohodlně vpustí do vody, ale nic neubírají na velikosti bazénu a prostoru pro plavání. Relaxační lavice schodiště doplňuje o prostor pro posezení a odpočinek. Nechybí možnost začlenění perličkové lázně a hydromasáže.

 

Délka 6,20 m
Šířka 3,00 m
Hloubka 1,50 m
Slapy
Seü_G07_01_03

Seč

Bazén Seč je vybavený komfortním schodištěm, které je bezpečným vstupem do vody a zároveň místem pro pohodlnou relaxaci. Středně velká plocha vody je ideálním místem pro zábavu i plavání.

 

Délka 6,50 m
Šířka 3,30 m
Hloubka 1,35 m

Lipno

Lipno je ideálním řešením pro zahrady s menším prostorem pro bazén. Malá hloubka usnadňuje instalaci a zabudování do země. I v této menší velikosti patří do vybavení široké pohodlné schodiště. Tento prostor je efektně využitým místem pro odpočinek a relaxaci a nabízí možnost dovybavení perličkovou lázní.

 

Délka 5,20 m
Šířka 3,00 m
Hloubka 1,15 m
Lipno_standard_02