Medvědí jezero uspokojí i velmi náročné klienty. Svou velikostí nabízí dostatek prostoru pro vodní sport, relaxaci i současný pohyb. Dostatek prostoru bude mít i pro více plavců zároveň.

          Pohodlný vstup zajišťuje široké schodiště, které může zároveň sloužit jako odstupňované místo pro posezení a relaxaci. Zajímavá je možnost integrace perličkové lázně v tomto prostoru. Pochozí límec rámuje celou délku obvodu. Límec je bezpečná varianta pro zajištění chůze a zároveň snižuje náklady pro finální úpravy pokládanou dlažbou.

Exkluzivní povrchové úpravy dodají bazénu lesk originality a umožní dokonalé přizpůsobení vašemu stylu i stylu vaší zahrady.

Balarepo_Medvědí jezero

Rozměry:

Délka: 11.25 m
Šířka:4.00 m
Hloubka:1.45 m
Objem vody:50 m3

Ke stažení:

Technické podmínky
Nákres

Využijte naší doplňkové výbavy a vytvořte si z bazénu domácí wellnes, tréninkové centrum, místo stvořené k relaxaci.

Perliükov† lavice_05_02

Dopřejte si perličkovou lázeň v prostoru schodiště bazénu, kdy jsou ve vodě vytvářeny vzduchové perličky s masážním efektem. Perličková lázeň je relaxační procedurou vhodnou i pro děti. Má pozitivní vliv na krevní oběh, uvolňuje svalstvo, tiší bolest kloubů, pozitivně působí na psychiku.

Protiproud_02_01

Pro možnost rekreačního i kondičního plavání ve vašem bazénu instalujeme výkonné protiproudy, u kterých je možná regulace výkonu dle Vašich potřeb. Plavání je jednou z nejzdravějších sportovní aktivit, užijte si ji tedy i ve svém bazénu.

Vhodně zvolené rozmístění masážních trysek, poháněných výkonným čerpadlem Vám poskytne příjmenou hydromasáž. Ta je prováděna silným proudem vody s jemným přídavkem vzduchu, která má za následek prokrvení pokožky a celého těla. Působí příznivě na problémy s páteří a svalstvem, působí příznivě na celulitidu.

Slapy_G01_v_01_01

Zažijte atmosféru, kterou Vám nabídne v teplých večer osvětlený bazén. Venkovním osvětlením jej nelze nahradit, prosvětlená vodní hladina vás svou atmosférou vybízí k příjemnému posezení u bazénu i ve večerních hodinách.