Obdélníkový bazén dává více možností v řešení zastřešení – možná je volba bočního i čelního vstupu. Rohové schodiště šetří prostor a dává větší plochu pro pohyb ve vodě. Na schodiště navazuje relaxační lavice. Do tohoto prostoru je možné instalovat i perličkovou lázeň a hydromasáž. Sedáky najdete i v protilehlých rozích.

Celý obvod bazénu lemuje jemná hrana, která usnadňuje výstup z bazénu i mimo schodiště.

Široký pochozí límec zvyšuje bezpečnosti při chůzi podél bazénu a zároveň je elegantním zakončením vodní plochy. Usnadňuje další řešení přilehlé plochy bazénu.

Rozměry:

Délka: 7.80 m
Šířka:3.70 m
Hloubka:1.50 m
Objem vody:34 m3

Ke stažení:

Technické podmínky
Nákres

Využijte naší doplňkové výbavy a vytvořte si z bazénu domácí wellnes, tréninkové centrum, místo stvořené k relaxaci.

Perliükov† lavice_05_02

Dopřejte si perličkovou lázeň v prostoru schodiště bazénu, kdy jsou ve vodě vytvářeny vzduchové perličky s masážním efektem. Perličková lázeň je relaxační procedurou vhodnou i pro děti. Má pozitivní vliv na krevní oběh, uvolňuje svalstvo, tiší bolest kloubů, pozitivně působí na psychiku.

Protiproud_02_01

Pro možnost rekreačního i kondičního plavání ve vašem bazénu instalujeme výkonné protiproudy, u kterých je možná regulace výkonu dle Vašich potřeb. Plavání je jednou z nejzdravějších sportovní aktivit, užijte si ji tedy i ve svém bazénu.

Vhodně zvolené rozmístění masážních trysek, poháněných výkonným čerpadlem Vám poskytne příjmenou hydromasáž. Ta je prováděna silným proudem vody s jemným přídavkem vzduchu, která má za následek prokrvení pokožky a celého těla. Působí příznivě na problémy s páteří a svalstvem, působí příznivě na celulitidu.

Slapy_G01_v_01_01

Zažijte atmosféru, kterou Vám nabídne v teplých večer osvětlený bazén. Venkovním osvětlením jej nelze nahradit, prosvětlená vodní hladina vás svou atmosférou vybízí k příjemnému posezení u bazénu i ve večerních hodinách.