Rozcestník

Doplňková výbava

Perličková lázeň

Perličková lavice

Ideální prostředek pro denní relaxaci i účinná léčebná metoda. Kompresor vhání do vody stlačený vzduch, vytváří jemný proud s milionem perliček, které se rozproudí kolem vašeho těla – zad, kloubů, nohou… Masážní efekt odbourává bolesti, regeneruje svaly, prokrvuje. Zlepšuje krevní oběh i stav pleti. Příznivý efekt se projevuje na okamžitém navození pocitu osvěžení, odpočinku. Účinně odbourává stres. Bojuje dokonce i s příznaky celulitidy a zvyšuje imunitu. Perličková lázeň šetrně odstraňuje bolest, stres, nespavost. Je vhodná i pro děti a těhotné. Perličková lázeň se pro pohodlné používání instaluje do prostoru schodiště, lavice či lehátka podle typu bazénu a vašeho přání.

Hydromasážní trysky účinně slučují vodu a vzduch. V silném proudu cílí na unavená záda a svaly. Uvolňují svaly i šlachy, jemně prokrvují, zlepšují krevní oběh. Ulevte ztuhlým zádům, uvolněte napětí, zbavte se stresu. Ideální masáž uleví ramenům, šíji, i nohám po celodenním vypětí v práci.

Masážní trysky

Mas†ßn° trysky_03_01

Protiproud

Dream

Plaváním aktivně zlepšujete kondici bez namáhání kloubů a nepříjemného přetěžování. I v prostoru menšího bazénu si můžete výborně zaplavat. Protiproud můžete regulovat podle aktuální potřeby a nálady. Můžete jej využít pro kondiční plavání i účelové posilování. Užijte si den v soukromých vodních lázních a mezi relaxací udělejte i něco pro své zdraví a kondici.

Osvětlení bazénu vyčaruje z vodní plochy kouzelné místo. Romantické posezení s pohupující se vodní hladinou. Dopřejte si nezapomenutelné chvilky každý večer. Relaxujte nebo si užívejte koupání v nezvyklé atmosféře, i když už se nad vaší zahradou snesla tma.

Osvětlení

Osvětlení

Madla

Slapy_G01_01_01

Usnadněte vstup do bazénu i vašim starším rodičům. Myslete na pohodlí a bezpečnost. Speciálně tvarovaná madla se kotví přímo do stěny bazénu. Zpravidla se umisťují k masážním tryskám nebo protiproudu. Jejich instalace závisí jen na vašem přání. Jsou i šikovnou pomůckou při cíleném cvičení a rehabilitaci ve vodě.