Rozcestník

Modely bazénů

Necestujte za letní pohodou

Vychutnejte si letní pohodu, užijte si koupání ve vlastním bazénu. Za vodou už nemusíte cestovat do přeplněného aquaparku. Vytvořte si vlastní vodní lázně přímo před vaším domem!
Naše nabídka soustřeďuje skutečně zajímavé modely a jsme si jisti, že si u nás vyberou i velmi nároční zákazníci. Mezi naše dodavatele patří i přední výrobce Balarepo. Veškeré nabízené modely jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s vysokou odolností vůči mechanickému poškození, UV záření i stárnutí. Pomůžeme vám najít ideální typ bazénu včetně kompletního příslušenství přesně podle vašich představ. Součástí dodání je i zastřešení opět v mnoha variantách zpracování.

Bazén i vybavení na míru

Naše modelová řada představuje bazény v rozsahu plochy od 3 x 2 m po 11 x 4 m. Standardní barva vany bazénu je modrá, zajímavou variantou je i perleťový efekt. Váš bazén dokonale zapadne do koncepce vaší zahrady i domu. Bazén není jen místem pro letní dovádění malých dětí. I dospělí si mohou dopřát pohodu, věnovat se kondičnímu plavání, rehabilitaci a masáži. Vodní plocha s elegantním zastřešením dokonale doplní vaši zahradu a rozšíří možnosti relaxace.
Kromě pevného portfolia bazénů a prací vám nabízíme i odborné poradenství. Pokud vás zaujal bazén jiného výrobce, rádi vám pomůžeme vyřešit veškeré komponenty a technologii zapojení. Převezmeme realizaci instalace zvoleného modelu od přípravných výkopových prací, převezení vany, montáže technologií a finálních úprav. Na veškeré odborné práce poskytujeme záruku. Své služby vám nabízíme v jakémkoli rozsahu.

Ušetříme váš čas, peníze i prostor

Podle individuálního zadání pro vás vytvoříme kalkulaci. Zahrneme veškeré požadavky pro technologie ohřevu a úpravy vody, zastřešení, doplňků a obložení okolí bazénu. Stavební práce vždy plánujeme tak, aby na sebe jednotlivé kroky plynule navazovaly a nedocházelo ke zbytečným časovým průtahům ani k navyšování rozpočtu. Vždy poskytujeme kompletní služby na profesionální úrovni. Dbáme i na úsporu vašich prostředků, vždy se budeme snažit najít pro vás řešení s ohledem i na úsporu provozu a jednoduchost údržby. Často zařazujeme speciální akční nabídky i pro kompletní instalace.

Medvědí jezero

Medvědí jezero

Jeden z největších kompozitních bazénů je Medvědí jezero. Velikost už podle jména nabízí dostatečný prostor pro relaxaci i jakékoli vodní aktivity. Integrované široké schodiště usnadňuje vstup do vody a dává dostatek prostoru i více plavcům zároveň. Nabízí i pohodlné stupňované posezení pro relaxaci a příjemné ochlazení. Stejnou funkci plní velký sedák umístěný v zadní části. Tento bazén vyžaduje dostatek prostoru.

 

Délka 11,25 m
Šířka 4,00 m
Hloubka 1,45 m

Balaton

Obdélníkový prostor bazénu Balaton dopřává velký prostor pro zábavu i plavání v příjemně vyhřáté vodě. Efektně řešené schodiště zabírá malý prostor, a přesto umožňuje pohodlný a bezpečný vstup. Do vybavení patří relaxační lehátko a technologická šachta pro zajištění snadné údržby.

 

Délka 8,00 m
Šířka 3,90 m
Hloubka 1,50 m
Balaton_G04_01_04
Bajkal_G10_01_07

Bajkal

Bazén Bajkal bude vodním rájem pro celou vaši rodinu. Široká plocha je ideální pro plavání, zábavu i relaxaci. Široké schodiště zvolna vstupuje do vody a může sloužit i jako odstupňované sezení. Relaxujte a bavte se celé léto v dokonalém bazénu.

 

Délka 8,00 m
Šířka 4,00 m
Hloubka 1,45 m

Laka

Velké rozměry bazénu nezmenšuje ani pohodlné schodiště po obou stranách bazénu. Efektně řešené vstupy z rohů spojuje relaxační lavice. Do této části bazénu je možné instalovat i perličkovou lázeň a hydromasáž. Obdélníkový tvar ideálně využívá svůj půdorys. Je vhodný do jakéhokoli terénu.

 

Délka 7,80 m
Šířka 3,70 m
Hloubka 1,50 m
LAKA
Slapy_G01_01_08

Kaspik

Obdélníkový bazén využívá stejné velikosti jako model Slapy. Rozdílem je pohodlné zvolně stupňované schodiště po celé šířce hlavy bazénu. Tento prostor je vhodný pro relaxaci a je možné jej doplnit perličkovou lázní.

 

Délka 6,35 m
Šířka 3,05 m
Hloubka 1,40 m