Rozcestník

Proč sivybrat nás

victoria

Záruka kvality

Poskytujeme nadstandardní záruku za odvedenou práci.
Jsme profesionálové ve svém oboru a zaručujeme vám kvalitně odvedenou práci. Našim zákazníkům poskytujeme záruku nad rámec zákonem dané povinnosti. Na veškerou práci odvedenou naší společností poskytujeme tříletou záruku. Své práci věříme, věřte nám také!

Vlastní stroje

Vlastníme veškeré potřebné vybavení pro potřeby výstavby bazénů na klíč a zemních a výkopových prací. Máme bagry tří velikostí, tedy zvládneme jak velmi hluboké a náročné výkopy, tak i menší úpravy zahrad. Naše stroje obsluhují zkušení zaměstnanci, kteří jsou pravidelně proškolováni a všechny stroje umí perfektně ovládat.

BHL_BL61B_BL71B_W_RF.tif
Bajkal_G10_01_03

Komplexní řešení

Zajistíme vám komplexní řešení na míru. Nemusíte si najímat několik společností, kdy každá udělá část. My vám zajistíme kompletní provedení od přípravy podkladové desky, výkopových prací až po dodání a instalaci vany bazénu. Součástí montáže je připojení veškerých technologií a funkčních doplňků. Zajistíme zastřešení, položení obkladů a úpravu okolí. Zakázka přejde od kresleného návrhu až po přesnou podobu v reálném prostředí.

Samozřejmě můžete využít jen našich dílčích služeb, vyberte si bazén od jiného dodavatele a my vám zajistíme kompletní zemní, výkopové a stavební práce.