Rozcestník

O nás

Společnost Renref & Stevenson s.r.o je specialistou pro výstavbu bazénů na klíč i veškeré odborné zemní a výkopové práce. Česká firma nabízí své nejmodernější vybavení společně s profesionální zkušeností a přístupem. Každá zakázka je řešena na základě individuální dohody. Vedení společnosti si zakládá na vybudované dobré pověsti. Veškeré předem sjednané termíny i ceny jsou vždy přísně dodrženy.

Společnost je vám zcela k dispozici při realizaci výstavby bazénu na klíč. Zajistí kompletní provedení zakázky od přípravy podkladové desky, výkopových prací až po dodání a instalaci vany bazénu. Součástí montáže je připojení veškerých technologií a funkčních doplňků. Zajistí zastřešení, položení obkladů a úpravu okolí. Zakázka přejde od kresleného návrhu až po přesnou podobu v reálném prostředí.

Můžete využít ale i jen dílčích služeb. Renref & Stevenson s.r.o zajistí stavební práce pro instalaci bazénu od jiného dodavatele.

Samozřejmou součástí poskytovaných služeb je odborné poradenství. S ohledem na získané letité zkušenosti vám specialisté doporučí ideální podobu i velikost bazénu, pomohou vám správně odhadnout náročnost vybavení a provozu. Poradce vám bude k dispozici i pro otázky údržby nebo zazimování bazénu.

Využít můžete i speciální techniku pro jiné služby. Výkopy základů, příprava inženýrských sítí, úprava terénu zahrady, realizace dětských hřišť a další. Renref & Stevenson s.r.o. jsou profesionální firmou na kterou je vždy spolehnutí.

CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

Reference

Petr L., Praha9

„Tým společnosti Renref & Stevenson jsou opravdu profesionálové ve svém oboru. Ve všem mi vyšli maximálně vstříc a na výstavě bazénu se podíleli od výkopu až po dlažbu. Společnost doporučuji a oceňuji jejich individuální přístup. Díky!“
Petr L., Praha9
Reference

Petr H., Praha 4

„Děkuji společnosti Renref & Stevenson za skvěle odvedenou práci. Starý betonový bazén dokázali k mé velké spokojenosti přetvořit na krásný funkční bazén včetně zastřešení.“

Petr H., Praha 4